Znęcała się nad swoim trzymiesięcznym dzieckiem

Chorzowianin 2018-05-08 | Komentarzy: 0
Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 19-letnią mieszkankę Chorzowa, która pobiła swoje niespełna trzymiesięczne dziecko. Jak ustalili śledczy nie był to odosobniony przypadek. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty.
Znęcała się nad swoim trzymiesięcznym dzieckiem

Policjanci ustalili że w chwili zdarzenia dzieckiem opiekowała się jego matka. | fot. KMP Chorzów

W sobotę dyżurny chorzowskiej komendy został powiadomiony przez lekarza dyżurującego jednego z chorzowskich szpitali, że na izbę przyjęć zgłosiła się matka z niespełna trzymiesięcznym dzieckiem, którego obrażenia wskazują na to, że może być wobec niego stosowana przemoc fizyczna.

Po przyjęciu zgłoszenia sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy ustalili, że w chwili zdarzenia dzieckiem opiekowała się jego matka.

Kobieta została zatrzymana. Zebrany materiał dowodowy potwierdził przypuszczenia śledczych, że nie był to odosobniony przypadek, kiedy to znęcała się nad swoim dzieckiem. Jeszcze dzisiaj kobieta usłyszy zarzuty, a o jej losie zdecyduje sąd.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.