Zgłoś drużynę do ChLF. Są jeszcze wolne miejsca

Chorzowianin 2017-09-01 | Komentarzy: 0
Przed nami 33. sezon miejskich rozgrywek, które niegdyś odbywały się na boiskach otwartych, a od 2000 r. - w hali przy ul. Granicznej. Zespoły, które od września chciałyby dołączyć do rywalizacji, wciąż mają na to szanse.
 Zgłoś drużynę do ChLF. Są jeszcze wolne miejsca

Fot. Chorzowianin.pl | Magazyn ChLF

Powoli dobiega końca przerwa w Chorzowskiej Lidze Futsalu. Drużyny wrócą na boisko w Chorzowie Batorym prawdopodobnie w weekend 16-17 września.

Wcześniej - we wtorek, 5 września (godz. 17.00) - odbędzie się tradycyjne przedsezonowe spotkanie organizacyjne. Przedstawiciele wszystkich drużyn (w tym debiutanci) zbiorą się w sali konferencyjnej obiektu przy ul. Granicznej. Zaplanowano wspólne spotkanie dla pierwszej i drugiej ligi. Na razie nie wiadomo, czy w sezonie 2017/18 powstanie także III liga (wszystko zależy od liczby chętnych).

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od organizatora - Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu - wynika, że do rozgrywek dołączy jedna nowa drużyna, a dwie kolejne przesłały wstępne zgłoszenie.

Nadal można zgłaszać nowe zespoły - w Dziale Organizacji Imprez MORiS (nr tel. 32 2411 111).

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie w ChLF występowało 28 ekip (12 w pierwszej lidze i 16 w podzielonej na dwie grupy drugiej lidze), ale dwie z nich nie dotrwały do końca rozgrywek.

(f)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.