Zaginieni chorzowianie. Nowe informacje

Chorzowianin 2017-02-06 | Komentarzy: 0
Poszukiwani przez policję Monika Kempa i Marcin Kurzyk najprawdopodobniej uciekli razem za granicę do pracy. Zostawili listy pożegnalne.
Zaginieni chorzowianie. Nowe informacje

Monika Kempa i Marcin Kurzyk prawdopodobnie wyjechali za granicę.

O zaginionych chorzowianach pisaliśmy w zeszłym tygodniu. W ostatnich dniach stycznia oboje wyszli z własnych domów i ślad po nich zaginął. Pojawiły się jednak nowe okoliczności.

Czytaj też: Widziałeś ich? Zgłoś policji! Zaginęło dwoje młodych chorzowian

- Marcin Kurzyk zostawił list pożegnalny, ale nikogo nie poinformował, gdzie się wybiera. Podobnie Monika Kempa, która zostawiła u swojej mamy dziesięciomiesięczne dziecko, przeprosiła i wyszła. W wózku był list – relacjonuje sierżant sztabowy Katarzyna Wiernicka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Policjanci ustalili, że zaginieni pojechali razem w kierunku Opola, by wyjechać za granicę w celach zarobkowych. Prawdopodobnie kierują się w stronę Holandii.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionych lub widziały ich po 31 stycznia 2017 roku proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie tel. 32 771 52 280, Dyżurnym 32 771 52 255 lub 997.

 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.