Wygrał ze Star Trekiem, teraz zaprasza na urodziny

Chorzowianin 2018-07-04 | Komentarzy: 0
Ubiegłoroczny hit Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka, Lech Coaster obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji solenizant zaprasza na nocną zabawę Legendia at Night, już w najbliższą sobotę.
Wygrał ze Star Trekiem, teraz zaprasza na urodziny

Sobotnia impreza to już kolejna edycja Legendii at Night | fot. Legendia Śląskie Wesołe MIasteczko

Sobotnia impreza to już kolejna edycja Legendii at Night, poprzednia odbyła się w tym sezonie z okazji Nocy Świętojańskiej. Tym razem jednak okazja jest szczególna - pierwsze urodziny Lech Coastera – urządzenia, które od 1 lipca 2017 roku cieszy się nieustanną popularnością wśród gości Legendii i przyciąga do Chorzowa prawdziwe rzesze miłośników rollercoasterów z całego świata.

– Zainteresowanie Lech Coasterem nie maleje od czasu jego pierwszego oficjalnego kursu w ubiegłym sezonie. Ma już swoich wiernych fanów, którzy w jeździe na Lechu biją nawet swoje prywatne rekordy, jak np. chłopak, który w ciągu jednego dnia jeździł ponad 100 razy – mówi Izabela Kieliś, brand manager Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

O Lech Coasterze od samego początku głośno jest również za granicą. W zeszłym sezonie śląski park atrakcji odwiedziło kilka tysięcy miłośników tzw. turystyki coasterowej z ponad 40 różnych krajów.

Czytaj też: STO CZTERY SEKUNDY SZALEŃSTWA

O zaletach chorzowskiego rollercoastera świadczą też nagrody branżowe.  Podczas ubiegłorocznych targów Euro Attractions Show w Berlinie śląski gigant został uznany drugim najlepszym coasterem w Europie. Lech pokonał między innymi urządzenie Star Trek: Operation Enterprise z niemieckiego Movie Park Germany.

 

– Ostatnie dni przyniosły kolejne dwa wyróżnienia. Dwudziestego szóstego czerwca, podczas Gali Konkursu „Budowa Roku 2017” zespół obiektów tematycznych towarzyszących Lech Coasterowi zdobył nagrodę I stopnia, a trzydziestego czerwca dyrektor Legendii, Paweł Cebula, odebrał z rąk przewodniczącego niemieckiego Freundeskreis Kirmes und Freizeitparks nagrodę dla Lech Coastera, który został uznany przez tę organizację za najlepszego rollercoastera zeszłego roku – wylicza I. Kieliś

Urodziny potrwają cały dzień. Ci, którzy odwiedzą Legendię 7 lipca mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. W ciągu dnia dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy porwie Bractwo Rycerskie Zamku Będzin, które przeniesie wszystkich w magiczne czasy średniowiecza. Będzie można spotkać ich w strefie Lech Coastera. Dla najaktywniejszych uczestników zabawy czeka słodki poczęstunek i urodzinowe upominki.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.