Wybór nowoczesnego fotelika samochodowego

Chorzowianin 2018-05-16
Wybór najodpowiedniejszego fotelika samochodowego nie jest łatwą sprawą, ponieważ w sklepach dostępnych jest wiele nowoczesnych fotelików i trudno podjąć najwłaściwszą decyzję. Zanim rodzice dokonają zakupu fotelika, warto wziąć pod uwagę, jakie w danym foteliku zastosowano innowacyjne techniki, czy fotelik wyposażony jest w system ISOFIX, czy fotelik posiada rozbudowaną regulację oraz co najważniejsze czy będzie pod względem wagi będzie dopasowany do dziecka.
Wybór nowoczesnego fotelika samochodowego

Nowoczesnym fotelikiem jest fotelik szwedzkiego producenta Axkid Kidzone, który jest niezwykle wygodnym, łatwym w obsłudze oraz elastycznym fotelikiem dla dzieci od 9-25kg. Jest to jeden z nielicznych fotelików, który można montować tyłem do kierunku jazdy. W tym kierunku można przewozić starsze dziecko, które w ten sposób może podróżować do nawet 7 roku życia, lub osiągnięcia wagi do 25 kg.

Według specjalistów pozycja podróżowania dziecka tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejszą pozycją podczas jazdy samochodem, w której dziecko powinno podróżować jak najdłużej. Fotelik wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które można odpowiednio regulować, odpowiednio zapiąć oraz zaciągnąć w uprzęży.

Fotelik Axkid Kidzone jest głęboki i wygodny dla dziecka, posiada szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które sprzyjają bezpieczeństwu dziecka. Zaletą fotelika Kidzone jest specjalna noga podtrzymująca, która dzięki odpowiedniej regulacji zapewnia idealne dopasowanie do każdego samochodu. Ta specjalna podpórka zapewnia dodatkową stabilizację i maksymalne zabezpieczenie. Fotelik idealnie przylega do fotela samochodowego dzięki 3 stopniowej regulacji nachylenia oparcia. Pas Tether montowany wraz z podłogą samochodu (z szynami przedniego fotela) zapewnia dodatkową stabilność fotelikowi zamontowanego tyłem do kierunku jazdy. Pas uprzęży montowany jest wraz z bazą, można więc idealnie napiąć pasy, by dziecku było wygodnie podczas jazdy samochodem.

Fotelik skonstruowany jest z wydłużonymi ścianami bocznymi, które nie tylko odpowiednio zabezpieczają dziecko wewnątrz fotelika ale również zapewniają mu komfort. Fotelik dostępny jest w kilku ciekawych kolorach, tapicerkę można prać w pralce.

 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.