Wiemy, kiedy otworzą ALDI przy ul Kościuszki

Chorzowianin 2018-03-13 | Komentarzy: 0
W czwartek, 15 marca o godzinie 7.00 nastąpi oficjalne otwarcie nowego sklepu ALDI w Chorzowie przy ulicy Kościuszki 3 w ścisłym centrum miasta, niedaleko rynku.
Wiemy, kiedy otworzą ALDI przy ul Kościuszki

Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1 200 m2. W dniu otwarcia klienci skorzystają z festiwalu grillowego, degustacji flagowych produktów ALDI, specjalnych promocji i animacji dla dzieci.

– Nowy market jest już trzecim sklepem ALDI w Chorzowie. Wyróżnia go doskonała lokalizacja i liczne udogodnienia dla klientów. Obiekt został wyposażony w oddzielne pomieszczenie odpieku pieczywa, dzięki czemu świeże pieczywo wypiekane będzie w naszym sklepie przez cały dzień. Cieszymy się, że nasza oferta będzie dostępna dla kolejnych klientów, zwłaszcza, że Śląsk to region, w którym posiadamy największą liczbę sklepów - komentuje Piotr Orzeł, kierownik ekspansji.

Dokładnie 15 marca przed nowo otwartym sklepem klienci będą mogli wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10.00-16.00. Skorzystają też z promocji cenowych wynoszących ponad 30%, degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11.00-19.00.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość,zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji.
Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba. Zaprojektowano również dedykowany motyw regionalny w obszarze kasowym.

Sieć przygotowała też komfortowy parking z 57 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Wiosną planowana jest rewitalizacja okolicznych terenów zielonych.

Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 7.00-21.00, a w niedziele 9.00-18.00.

Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 125 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

 

Artykuł sponsorowany

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.