Widziałeś ich? Zgłoś policji! Zaginęło dwoje młodych chorzowian

Chorzowianin 2017-02-03 | Komentarzy: 0
Dwudziestoletni Maciej Kurzyk i rok starsza Monika Kempa poszukiwani są przez chorzowską policję. Wszystko wskazuje na to, że zaginieni poruszają się razem.
Widziałeś ich? Zgłoś policji! Zaginęło dwoje młodych chorzowian

Zaginieni najprawdopodobniej poruszają się razem.

Ostatniego dnia stycznia Marcin Kurzyk wyszedł z domu przy ulicy Wolności nie informując nikogo dokąd się udaje i w jakim celu. Podobnie Monika Kempa, która wyszła z domu matki w nieznanym kierunku.

RYSOPIS:

Marcin Kurzyk

Zaginiony jest wzrostu ok. 194 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie proste, oczy niebieskie, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne. Wymieniony może być ubrany w kolorową kurtkę zimową. 

Monika Kempa

Zaginiona jest wzrostu ok. 165 cm, szczupłej budowy ciała, twarz chuda, włosy blond do ramion oczy niebieskie, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne. Monika Kempa może być ubrana w kurtkę koloru zielonego typu moro.

 

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionych lub widziały ich po 31 stycznia 2017 roku proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie tel. 32 771 52 280, Dyżurnym 32 771 52 255 lub 997.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.