Wiadomo, kto został przedsiębiorcą roku 2017

Chorzowianin 2018-02-12 | Komentarzy: 0
50500 zł zebrano w trakcie Charytatywnego Balu Prezydenta. Podczas imprezy nagrodzono laureatów konkursu Chorzowski Przedsiębiorca Roku 2017.
Wiadomo, kto został przedsiębiorcą roku 2017

Licytujący podczas 4. Charytatywnego Balu Prezydenta wspomogli szpitalny oddział dziecięcy | fot. UM Chorzów

Bal organizowany jest od czterech lat, a jego cel jest zawsze taki sam – wspomóc najbardziej potrzebujących.

– Impreza jest okazją nie tylko do dobrej zabawy ale także do wylicytowania ciekawych przedmiotów. Cała kwota trafi na szczytny cel – mówi Andrzej Kotala Prezydent Chorzowa.

W tym roku pod młotek trafiły m.in. filiżanki przekazane przez premiera Mateusza Morawieckiego, książka Dana Browna „Początek” z autografem autora czy kurs żeglarstwa z prezydentem Chorzowa.

Pieniądze zebrane podczas aukcji - 50500 zł - w kompleksie Sztygarka zostaną przeznaczone na zakup ultrasonografu dla dziecięcego oddziału hematologicznego w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie.

- Bardzo się cieszę, że dzięki hojności uczestników balu, podczas licytacji udało się zebrać taką kwotę. Dobrze, że są tacy, którzy umieją się dzielić tym, co posiadają. Dziękuję wszystkim licytującym – mówi prezydent Chorzowa.

Imprezę zorganizował Urząd Miasta wraz z Centrum Przedsiębiorczości.

Podczas balu odbył się również finał konkursu Chorzowski Przedsiębiorca Roku 2017. Impreza powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Chorzów oraz Centrum Przedsiębiorczości.

– W tym roku mija 16 lat od przyznania pierwszych tytułów. Nie zapominamy o naszych laureatach, obserwujemy ich rozwój a czasem im pomagamy. Większość z nich doskonale daje sobie radę w prowadzeniu biznesu – podkreśla Paweł Pawelec, prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Chorzów.

– Cieszy nas to, że nagradzane są zarówno wielkie jak i małe firmy. Dodatkowo, połączenie konkursu z balem sprzyja budowaniu relacji pomiędzy przedsiębiorcami – dodaje Piotr Małecki, prezes Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.

Laureatami 16 edycji konkursu zostali: Pracownia Rezonansu Magnetycznego „Resonica” w kategorii usługi, Czajka Auto Autoryzowany Dealer Toyoty – kategoria handel oraz firma cateringowa „Obiady jak u Mamy” w kategorii gastronomia.

- Nagroda jest dla nas wyrazem najwyższego uznania, bo jest ona przyznana głosami naszych klientów. Tym samym wiemy, że to co robimy ma sens – mówi Jakub Połetek, współwłaściciel firmy Resonica.

- Każda nagroda, którą zdobywamy jest dla nas wyróżnieniem i dowodem na to, że to co robimy, robimy dobrze – zaznacza Jacek Czajka, wiceprezes Czajka Auto.

- Dla mnie jest to wielkie wyróżnienie i zaskoczenie. Czujemy się docenieni za to, co robimy. Dla mnie najważniejsze jest zadowolenie gości i ich ponowne odwiedziny – mówi Marek Kuligowski, właściciel „Obiadów jak u Mamy”.

wojz

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.