Wesprzyj WOŚP i zostań prezydentem na jeden dzień

Chorzowianin 2018-01-08 | Komentarzy: 0
14 stycznia kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po roku przerwy finałowy koncert zorganizuje również Chorzów. Ale to niejedyne atrakcje przygotowane przez miasto. Na najbardziej hojnych czeka... fotel prezydenta.
Wesprzyj WOŚP i zostań prezydentem na jeden dzień

Najbardziej hojny darczyńca weźmie też udział tzw. operatywce, czyli spotkaniu najważniejszych osób w mieście. | fot. UM Chorzów

Z samego rana podjedzie prezydencki samochód z kierowcą, który zabierze go do Urzędu Miasta w Chorzowie. Tam, w prezydenckim gabinecie, będzie czekać  Andrzej Kotala. Prezydent przekaże też swojemu nowemu pomocnikowi symboliczny klucz do miasta. Tak zacznie się dzień zwycięzcy jednej z licytacji, którą miasto przygotowało dla WOŚP.

Najbardziej hojny darczyńca weźmie też udział tzw. operatywce, czyli spotkaniu najważniejszych osób w mieście, podczas którego omawia się bieżące wydarzenia i planuje najbliższe działania.

Spędzenia dnia w roli włodarza Chorzowa to niejedyna atrakcja, jaką można wylicytować

– Oprócz koncertu w Parku Śląskim, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aukcjach. Zwycięzcy licytacji będą też mogli nazwać aleję w Parku Śląskim, czy wybrać utwór, który w Walentynki odtworzony zostanie z wieży zegarowej Urzędu MIasta zamiast hejnału – wylicza Karolina Skórka, rzecznik prasowy UM.

Pełna lista aukcji zorganizowanych przez Chorzów dostępna jest na portalu Allegro pod  linkiem: klik!

 

 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.