W sobotę uwolnisz energię

Chorzowianin 2018-05-14 | Komentarzy: 0
Maraton fitness, porady zdrowotne, marsz w przysiadzie z workiem i niespodzianki dla uczestników. To tylko cześć atrakcji, która przygotowano dla chcących „Uwolnić Swoją Energię”.
W sobotę uwolnisz energię

19 maja od godz. 16.00 na „Orliku” przy ul. Kościuszki w Chorzowie, odbędzie się wyjątkowa impreza – „Uwolnij Swoją Energię”. Głównym punktem programu będzie maraton fitness, gdzie uczestnicy będą trenować pod okiem naszych instruktorek. Na tegoroczną imprezę przygotowano następujący zestaw zajęć: Power Dance, Fit Power, Power Strenght, Power Stretch. 

Uwaga! Dla pierwszych 100 osób uczestniczących w maratonie fitness przygotowano niespodziankę - karimatę do ćwiczeń.

Poza fintessem będzie można wziąć udział w „Próbie siły”, czyli sprawdzić swoje umiejętności m. in. w wyciskaniu na ławce 50% swojej masy ciała, marszu w przysiadzie z workiem, trzymaniu pozycji w powietrzu na prostych rękach na poręczach do pompek.

Atrakcje będą czekać również na najmłodszych. Specjalnie dla nich animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przygotują „Krainę Uśmiechu”, a tam m.in. malowanie twarzy, zabawy z chustą.

W trakcie przerw między zajęciami fitness, swoje walory artystyczne zaprezentuje grupa Atria Cheerleaders. Podczas imprezy będzie można skorzystać także z porad zdrowotnych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.