Uwolnij swoją energię

Chorzowianin 2017-05-15 | Komentarzy: 0
Maraton fitness i konkurencje dla prawdziwych twardzieli. W najbliższy piątek, 20 maja w Chorzowie każdy będzie mógł „uwolnić swoją energię”.
Uwolnij swoją energię

Ubiegłoroczna impreza przyciągnęła tłumy | fot. arch. chorzowianin.pl

Pod tym hasłem na orliku przy ul. Kościuszki odbędzie się kolejna edycja sportowej imprezy Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu oraz Decathlonu.

O godzinie 16:00 rozpocznie się maraton fitness, podczas którego uczestnicy będą ćwiczyć w rytm muzyki pod czujnym okiem instruktorek(zestaw zajęć: Energizer, Fit Power, Power Strenght, Stretch It). Dla pierwszych 100 osób praktyczny upominek (który przyda się zarówno tego dnia, jak i w domu).

W programie imprezy będzie również „Próba sił”, czyli zawody z konkurencjami dla "strongmenów". Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności m. in. w wyciskaniu na ławce 50 proc. swojej masy ciała, marszu w przysiadzie z workiem, trzymaniu pozycji w powietrzu na prostych rękach na poręczach do pompek. 

Najmłodszych organizatorzy zabiorą do „Krainy uśmiechu”, gdzie animatorzy z przeprowadzą gry i zabawy, m. in. zabawy z chustą i malowanie twarzy.

Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli zasięgnąć bezpłatnych porad zdrowotnych, dietetycznych, a także fizjoterapeutycznych.

Podczas imprezy wystąpi także grupa ATRIA Cheerleaders, która umili czas w przerwach między ćwiczeniami.

Tak uwalniano energię podczas ubiegłorocznej edycji imprezy.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.