Utrudnienia na DTŚ

Chorzowianin 2013-10-09 | Komentarzy: 3
W nocy z piątku na sobotę na chorzowskim ciągu Drogowej Trasy Średnicowej prowadzone będą roboty związane z budową odcinkowego systemu zarządzania ruchem.
Utrudnienia na DTŚ

Prace związane z montażem konstrukcji wsporczych (bramownic) nad jezdnią Drogowej Trasy Średnicowej rozpoczną się z piątku na sobotę (11/12 października) około godziny 24.

W związku z robotami konieczne będzie czasowe wstrzymywanie ruchu pojazdów poruszających się w kierunku Katowic i Świętochłowic, celem bezpiecznego przeprowadzenia prac montażowych.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie prosi kierowców planujących podróż o omijanie tego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej.

Prace powinny zakończyć się w sobotę rano. 

 

Reklama:

Dyskusja:

~_

IP: 212.59.*.*

2013-10-11 09:10:05

Kiedy wreszcie coś się ruszy na GAŁECZKI? To co tam się dzieje to skandal! Od dobrych kilku tygodni opuszczona budowa i tylko utrudnienia!!!!!

~Rafał Sudoł

IP: 89.107.*.*

2013-10-11 13:59:48

Podobno czekają na uprawomocnienie decyzji dotyczące wycinki drzew związanej z budową ścieżki rowerowej, ale przecież ścieżka nie biegnie po ulicy, więc mogliby już prace na samej ulicy zakończyć i otworzyć ruch dla obydwu kierunków! Przecież dla wielu osób jest to naprawdę dużą uciążliwością. Kto jest odpowiedzialny za te poważne niedociągniecie? I czy zostaną podjęte jakieś kroki związane z tym, aby ktoś za te przedłużające się uciążliwości odpowiedział? Niestety wątpię... Ktoś niestety powaznie zawalił sprawe!

~

IP: 89.79.*.*

2013-10-15 12:57:20

coś tam się dzisiaj ruszyło - pojawiła się ekipa ścinająca drzewa

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.