Uczniowie i przyjaciele Ekonomika zagrają i zaśpiewają dla hospicjum

Chorzowianin 2018-04-06 | Komentarzy: 0
„Maj zaczyna się jutro” to tytuł charytatywnego wydarzenia, na które zaprasza Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz chorzowskiego hospicjum.
Uczniowie i przyjaciele Ekonomika zagrają i zaśpiewają dla hospicjum

Próby przed spektaklem | fot. www.facebook.com/majzaczynasiejutro

Podczas wydarzenia widzowie zobaczą spektakl „Wizyta starszej pani” autorstwa Friedricha Dürrenmatta, wyreżyserowanego przez Mateusza Chojnickiego, ucznia CKZiU. Na scenie zaprezentują się uczniowie oraz absolwenci „Ekonomika” grający w Teatrze Siódmy Kałamarz.

Natomiast popis swoich umiejętności wokalno-instrumentalnych da zespół „The Wire”.

Akcji przyświeca jeden cel - zbiórka pieniędzy na chorzowskie hospicjum. Bilety na to wydarzenie to pamiątkowe cegiełki (10 zł), a w przerwie spektaklu będzie można również złożyć datki na hospicjum.

W zamierzeniu organizatorów akcja ma zachęcić społeczność lokalną do czynnego udziału w niesieniu pomocy potrzebującym oraz do udziału w życiu kulturalnym.

Wydarzenie odbędzie się w Chorzowskim Centrum Kultury, 19 kwietnia o godzinie 18.00. Bilety-cegiełki są już w sprzedaży. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 32 241-17-23 lub w wiadomości prywatnej na facebooku

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Chorzowa. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.