Turniej o Złotą Rakietę

Chorzowianin 2018-06-06 | Komentarzy: 0
W drugiej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – squashu i padlu.
Turniej o Złotą Rakietę

Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach. 

Turniej o „Złotą Rakietę ”rozpocznie się 23 czerwca od zmagań w squashu, a miejscem rozgrywek będą korty OSiR „Skałka” Świętochłowice. Start zaplanowany jest na godz. 10:00, a system rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Koniec pierwszej części turnieju zaplanowany jest na ok. godz. 15:00, po czym zawodnicy będą mieli przerwę.

Drugim, a jednocześnie finałowym, etapem turnieju są rozgrywki w padla. Mecze rozpoczną się o godz. 16:00 na korcie zlokalizowanym przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie (przy Centrum Handlowym AKS).

W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.

Imprezę objęli patronatem prezydenci Chorzowa oraz Świętochłowic: Andrzej Kotala i Dawid Kostempski. Obaj prezydenci są zaproszeni na oficjalne otwarcie turnieju o godzinie 14.00 w OSiR „Skałka”.

Na najlepszych zawodników czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 10 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na www.moris.chorzow.pl . Więcej informacji pod nr telefonu: 504 115 017.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.