Trzymała amfetaminę w lodówce

Chorzowianin 2018-01-12 | Komentarzy: 0
Ponad 3000 działek dilerskich można było przygotować ze znalezionej u 27-letniej chorzowianki amfetaminy. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem.
Trzymała amfetaminę w lodówce

Policjanci ustalają teraz komu kobieta sprzedawała i od kogo nabywała narkotyki młoda chorzowianka | fot. KMP w Chorzowie

Policjanci z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, namierzyli młodą mieszkankę miasta, która miała zajmować się handlem substancjami zabronionymi. 

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli amfetaminę ukrytą w lodówce, z której można było wydzielić ponad 3000 porcji narkotyku. Policjanci ustalają teraz komu kobieta sprzedawała i od kogo nabywała narkotyki.

– Póki co nie mamy informacji, by handel odbywał się w szkołach i innych placówkach oświatowych – informuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.

Zatrzymanej przedstawiono już zarzuty. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.