Tragiczny pożar w Batorym

Chorzowianin 2012-01-11 | Komentarzy: 0
Ogień pojawił się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy przy ul. Kaliny w Chorzowie Batorym. Śmiertelną ofiarą pożaru została jedna osoba.
Pożar pojawił się we wtorek, 10 stycznia, około godziny 17.50 w budynku przy ul. Kaliny. Strażacy ewakuowali z palącej się kamienicy cztery osoby, w tym jedno dziecko. W trakcie prowadzonych działań znaleziono 68-letniego właściciela mieszkania nie dającego oznak życia. Strażacy oraz pracownicy pogotowia ratunkowego podjęli akcję reanimacyjną. Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Po ugaszeniu pożaru z pomieszczenia usunięto nadpalone wyposażenie mieszkania, a ewakuowani mieszkańcy mogli powrócić do swoich domów. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Działania zakończono po godzinie 20.  

Chorzowscy policjanci wraz z biegłym z dziedziny pożarnictwa ustalają szczegółowe okoliczności wybuchu ognia.

Reklama:

Dyskusja:

Brak komentarzy - Twój może być pierwszy