Taka bana tylko w walentynki

Chorzowianin 2017-02-13 | Komentarzy: 0
Sposobów spędzania Walentynek jest chyba tyle, ile zakochanych par. Od kilku lat Tramwaje Śląskie S.A. do repertuaru walentynkowych atrakcji dodają coś od siebie, uruchomiając tramwaj specjalny.
Taka bana tylko w walentynki

„Zakochana bana” to dobry sposób dotarcia na kolację, do kina, teatru czy do kawiarni. Zabytkowy wagon typu N, jednego dnia w roku zyskuje niezwykły romantyczny klimat, dzięki wystrojowi i muzyce sączącej się z głośnika. W takich okolicznościach, w poprzednich latach padło wiele wyznań miłości, a raz nawet to jedno pytanie: czy zostaniesz moją żona? 

W „Zakochanej banie” na akordeonie grał Marcin Wyrostek, a pasażerowie śpiewali romantyczne piosenki. Jaka atmosfera zagości w wagonie w tegoroczne Walentynki? To w dużej mierze zależy od pasażerów.

– Zapewniamy wyjątkowo ozdobiony wagon i romantyczną muzykę, ale to sami pasażerowie, zakochane pary tworzą niepowtarzalną atmosferę „Zakochanej bany”. Jesteśmy otwarci na różne inicjatywy ze strony zakochanych, dla których będziemy mieć słodki poczęstunek i drobne upominki – mówi rzecznik Tramwajów Śląskich S.A. Andrzej Zowada.

„Zakochana bana” wyruszy z zajezdni w Chorzowie Batorym we wtorek 14 lutego o godz. 14:00 i zjedzie w to samo miejsce o 19:41. W pozostałym czasie będzie jeździć od pl. Wolności do Słonecznej pętli oraz od pl. Wolności do Stadionu Śląskiego. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.