Staruszek woził zakochanych

Chorzowianin 2018-02-14 | Komentarzy: 0
13 lutego Tramwaje Śląskie zaprosiły zakochanych i tych poszukujących miłości na specjalny kurs okolicznościowym wagonem zwanym „Zakochaną baną”. Były słodycze, muzyka i miłosne wyznania.
Staruszek woził zakochanych

Romantyczny nastrój w zabytkowym wagonie zapewnił nie tylko jego wyjątkowy wystrój, ale również oprawa muzyczna.

Od kilku lat Tramwaje Śląskie proponują spędzenie romantycznych chwil w... tramwaju. Z zajezdni w Chorzowie Batorym wyjechała wczoraj "Zakochana Bana".

– Jest to wagon typu N, produkcji chorzowskiego Konstalu. Ponad sześćdziesięcioletni staruszek, który w tej chwili jest już wpisany do rejestru zabytków to bardzo klimatyczny pojazd. Wiele osób mówi, że ma duszę, dzisiaj pokazuje swoje serce – opisuje Andrzej Kostek, koordynator akcji.

Romantyczny nastrój w zabytkowym wagonie zapewnił nie tylko jego wyjątkowy wystrój, ale również oprawa muzyczna. W tym roku były romantyczne utwory grane na żywo na instrumencie klawiszowym. 

Podczas darmowego przejazdu na zakochanych i nie tylko czekały słodycze, a także mikrofon, przez który można było wyznać uczucie ukochanej osobie. "Zakochana Bana" kursowała między katowickim Placem Wolności a Pętlą Słoneczną oraz zajezdnią w Katowicach-Zawodziu.

– Prowadzimy tę akcję już po raz kolejny i widzimy jakie są reakcje. W tym tramwaju tylko się uśmiechamy, jesteśmy pełni miłości, a świat jest piękniejszy – podsumowuje A. Kostek.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.