Startuje Puchar ChLF. O trofeum powalczy 21 drużyn

Chorzowianin 2019-04-10 | Komentarzy: 0
13 kwietnia ruszy 13. edycja rozgrywek o Puchar Chorzowskiej Ligi Futsalu. Zwycięzcę poznamy podczas turnieju Final Four, który odbędzie się w ostatnią niedzielę kwietnia w hali przy ul. Granicznej.
Startuje Puchar ChLF. O trofeum powalczy 21 drużyn

Przed rokiem Puchar ChLF zdobył Budoserwis - po raz trzeci w historii | Fot. Chorzowianin.pl Magazyn ChLF FLASH Fot. Chorzowianin.pl

Do walki o puchar przystąpi 21 ekip z ChLF (zrezygnowały jedynie dwa zespoły z I ligi: ZZ Kadra i WSD). W najbliższą sobotę rozegrane zostaną pierwsze spotkania - część ekip zmierzy się w I rundzie, inne w 1/8 finału.

Rozstawiono - podobnie jak w ostatnich latach - cztery najsilniejsze zespoły sezonu ligowego (Irex Gaz, Budoserwis, Victoria i Mateco). Cała czwórka rozpocznie rywalizację od 1/8 finału, 14 kwietnia.

Co ciekawe, Irex Gaz i Budoserwis trafiły do jednej połówki pucharowej drabinki, co oznacza, że nie będzie powtórki z ubiegłorocznego finału (Budoserwis pokonał wówczas Irex 5:1, sięgnął po trofeum po raz trzeci i zgarnął je na własność).

W sobotę, 27 kwietnia, odbędą się ćwierćfinały, zaś w niedzielę, 28 kwietnia, turniej Final Four (półfinały i finał). Wszystkie mecze - w hali przy ul. Granicznej.

Terminarz 13. edycji Pucharu ChLF

Sobota, 13 kwietnia
Godz. 8.00: Koreja.pl - Dam Pack (I runda)
Godz. 8.50: Danmar Kuś - APN Chorzów Stary (1/8 finału)
Godz. 9.40: Thunder - Wspólnie dla Chorzowa (I runda)
Godz. 10.30: Autor Team - Stokson (I runda)
Godz. 11.20: Wert Know-How - AC Hilda (I runda)
Godz. 12.10: Klimzowiec - Bryka (1/8 finału)
Godz. 13.00: Gemini Alpol - Contra (1/8 finału)
Godz. 13.50: Kraken Pub - Eko Tor (I runda)

Niedziela, 14 kwietnia
Godz. 8.00: Victoria - Koreja/Dam Pack (1/8 finału)
Godz. 8.50: Silesia - Thunder/Wspólnie dla Chorzowa (1/8 finału)
Godz. 9.40: Autor Team/Stokson - Mateco (1/8 finału)
Godz. 10.30: Budoserwis - Wert Know-How/AC Hilda (1/8 finału)
Godz. 11.20: Kraken Pub/Eko  Tor - Irex Gaz (1/8 finału)

Sobota, 27 kwietnia - ćwierćfinały
Godz. 8.00 (ćwierćfinał 1): zwycięzca Victoria - Koreja/Dam Pack vs zwycięzca Danmar Kuś - APN Chorzów Stary
Godz. 8.50 (ćwierćfinał 2): zwycięzca Silesia - Thunder/Wspólnie dla Chorzowa vs zwycięzca Autor Team/Stokson - Mateco
Godz. 9.40 (ćwierćfinał 3): zwycięzca Budoserwis - Wert Know-How/AC Hilda vs zwycięzca Klimzowiec - Bryka
Godz. 10.30 (ćwierćfinał 4): zwycięzca Gemini Alpol - Contra vs zwycięzca Kraken Pub/Eko Tor - Irex Gaz

Niedziela, 28 kwietnia - półfinały
Godz. 9.00: zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 2
Godz. 9:50: zwycięzca ćwierćfinału 3 - zwycięzca ćwierćfinału 4

Niedziela, 28 kwietnia - finał, godz. 11.00

Zdobywcy Pucharu ChLF
2007 - Rurex
2008 - WSB
2009 - Sebmar Silesia
2010 - Schenker
2011 - Marex
2012 - Ekspert
2013 - WSB
2014 - Budoserwis
2015 - Inprex
2016 - Budoserwis
2017 - Irex Gaz (dawniej Marex)
2018 - Budoserwis

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.