Sportowe śniadanie na Cichej

Chorzowianin 2018-07-02 | Komentarzy: 0
Piknik i możliwość zwiedzania słynnego stadionu – to pomysł na spędzenie sobotniego przedpołudnia.
Sportowe śniadanie na Cichej

Chcesz zwiedzić Stadion Miejski przy ul. Cichej? Jesteś ciekaw którędy piłkarze wychodzą na murawę? Jaki widok rozpościera się z loży VIP? A może chcesz poczuć emocje stojąc na jednym z sektorów? Lub zwiedzić inne zakamarki słynnego obiektu?

7 lipca od godz. 11:00 pojawi się niepowtarzalna okazja na spędzenie sobotniego poranka na Stadionie przy ul Cichej 6. Tego dnia, w ramach akcji Wakacje z MORiS-em, odbędzie się impreza rekreacyjna „Sportowe śniadanie na trawie”.

MORiS zaprasza w ten dzień młodszych i starszych, rodziny i znajomych. Atrakcji nie zabraknie. Sto pierwszych osób otrzyma słodki upominek. Na wszystkich odwiedzających czekać będą niespodzianki. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportowych grach i zabawach. Najmłodszymi adeptami zajmie się szkółka piłkarska Espanola. Do wygrania będą wejściówki na obiekty MORiS, a wszystko zakończy wielka bitwa na balony z wodą (przyda się ubranie na zmianę).

Wstęp płatny 1 zł / osoba.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.