Spartan Fight 9: mocna obsada sobotniej gali w Chorzowie

Chorzowianin 2017-12-01 | Komentarzy: 0
Fani sztuk walki mogą się szykować na prawdziwą ucztę w sobotni wieczór (2.12.) w hali MORiS. W walkach wieczoru zobaczymy miejscowych zawodników: Macieja Browarskiego i Michała Królika.
Spartan Fight 9: mocna obsada sobotniej gali w Chorzowie

Fot. Adrian Ślązok

Federacja Spartan Fight już po raz czwarty na miejsce swojej gali wybrała Chorzów. W hali przy ul. Dąbrowskiego odbyła się debiutancka gala SF (październik 2015), później zaś dwie kolejne - w marcu 2016 r. i w kwietniu br.

W sobotę, 2 grudnia, zawodnicy zaprezentują się w naszym mieście podczas Spartan Fight 9.

- Jedni z najlepszych zawodników sportów walki, czołówka polskiej sceny MMA i K1, medaliści mistrzostw świata, Europy i Polski. Mistrzowie różnych stylów - tak federacja reklamuje bohaterów gali.

Zakontraktowano 12 zawodowych pojedynków, z czego trzy walki wieczoru. W tych ostatnich zaprezentują się zawodnicy dobrze znani chorzowskiej publiczności. Michał „Matrix” Królik (Paco Team Katowice) stoczy pojedynek w K1 z Oskarem Siegertem, zaś Maciej Browarski (Gracie Barra Chorzów) sprawdzi umiejętności Tomasza Kondraciuka.

Browarski (jego rekord w MMA to 15 zwycięstw, 8 porażek i jedna walka uznana za nieodbytą) wystąpi w swoim mieście po raz pierwszy od 1,5 roku. Miał walczyć na tegorocznej gali Spartan Fight 7, ale wykluczyła go choroba. Ostatni pojedynek stoczył na Spartan Fight 8 w Krakowie, pokonując Witalija Zayatsa z Ukrainy przez duszenie gilotynowe.

Jego rywal, broniący barw Ankosu MMA Poznań, ma za sobą walki dla federacji KSW. Kondraciuk będzie chciał w Chorzowie przerwać złą serię (trzy porażki z rzędu).

Gala w Chorzowie rozpocznie się o godz. 19.00.

Oto lista pojedynków (w kolejności)
Walka amatorska:
Rafał Mzyk - Michał Sobiech

Karta główna:
Damian Pasiek - Dorian Czechowicz
Kamil Stolarczyk - Łukasz Mielczarski
David Martnik - Dawid Pancerz
Denis Górniak - Konrad Dziczek
Krzysztof Mariańczyk - Adam Trzpioła
Łukasz Stanek - Stanislav Zinchenko
Radosław Tarnawa - Kacper Koziorzębski
Jakub Wikłacz - Piotr Wróblewski
Alan Langer - Alexey Valivakhin

Walki wieczoru:   
Michał Królik - Oskar Siegert
Tomasz Sarara - Artur Gorlov
Maciej Browarski - Tomasz Kondraciuk

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.