Reprezentacja Kamerunu nie zmierzy się z Ruchem

Chorzowianin 2017-11-02 | Komentarzy: 0
Na ten mecz ostrzyli sobie zęby miłośnicy szczypiorniaka. Niestety, reprezentantek Kamerunu nie zobaczymy w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego.
Reprezentacja Kamerunu nie zmierzy się z Ruchem

6 listopada o godz. 18.00 piłkarki KPR Ruch Chorzów miały się zmierzyć w meczu towarzyskim z Kamerunem. Konfrontacja chorzowianek z finalistkami mistrzostw świata zapowiadała się bardzo ciekawie.

Niestety, w czwartek okazało się, że do spotkania nie dojdzie.

- Z przykrością informujemy, że awizowany wcześniej mecz KPR Ruch Chorzów z reprezentacją Kamerunu nie dojdzie do skutku. Przyczyną są problemy wizowe zawodniczek Kamerunu - czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu.

Przypomnijmy, że Kamerun to trzecia drużyna mistrzostw Afryki, która obok Angoli i Tunezji weźmie udział w grudniowych mistrzostwach świata w Niemczech.

Tymczasem podopieczne Jarosława Knopika przygotowują się do kolejnych spotkań w PGNiG Superlidze. W sobotę, 4 listopada (godz. 18) Ruch podejmie Zagłębie Lubin, które w tym sezonie wygrało wszystkie mecze.

Następnie - 12 listopada (godz. 15) - chorzowianki zagrają w Kielcach, z ostatnią w tabeli Koroną. Pierwszą rundę zakończą 18 listopada, spotkaniem u siebie z KPR-em Kobierzyce.

 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.