Przygotowania Ruchu: dwa obozy, siedem sparingów

Chorzowianin 2018-01-03 | Komentarzy: 0
Podopieczni Juana Ramona Rochy i Krzysztofa Warzychy rozpoczną w najbliższy poniedziałek (8.01.) przygotowania do drugiej części sezonu.
Przygotowania Ruchu: dwa obozy, siedem sparingów

Fot. Marcin Bulanda

Jak informuje katowicki "Sport", trenerzy Ruchu - mieszkający na co dzień w Grecji - przylecą do Polski pod koniec tego tygodnia. 8 stycznia "Niebiescy" rozpoczną przygotowania do drugiej rundy rozgrywek Nice I Ligi.

Jak przedstawia się zimowa rozpiska? Podopieczni Rochy i Warzychy trenować będą do 16 stycznia na własnych obiektach, później zaś udadzą się na pierwsze zgrupowanie, do Rybnika-Kamienia (17-27 stycznia).

2 lutego "Niebiescy" wylecą na drugi obóz - na Cypr. W kraju tym gościli już na początku 2016 roku (przed rokiem zagraniczne zgrupowanie zimowe odbyli w hiszpańskim Benicassim).

Podczas przygotowań do wiosennych zmagań chorzowianie rozegrają siedem sparingów. Dwa pierwsze w Rybniku-Kamieniu - z Pniówkiem Pawłowice (24.01.) oraz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (27.01.). Później zaś, ostatniego dnia stycznia, rywalem Ruchu będzie Rozwój Katowice.

Na Cyprze nasz zespół zagra czterokrotnie, trwa kontraktowanie przeciwników.

Przypomnijmy, że na pierwszy mecz ligowy Ruchu - na Cichej z Bytovią - trzeba będzie poczekać do weekendu 2-4 marca (dokładny termin meczu nie został jeszcze ustalony).

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.