Przewoził narkotyki. Sam też był pod wpływem

Chorzowianin 2018-04-11 | Komentarzy: 0
Policjanci z chorzowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, który kierował swoim audi pod wpływem narkotyków. W samochodzie przewoził amfetaminę, z której można było przygotować prawie 400 porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Przewoził narkotyki. Sam też był pod wpływem

400 porcji dilerskich, wagę, woreczki strunowe oraz prawie 3,5 tysiąca złotych znaleźli policjanci w zatrzymanym audi. | fot KMP Chorzów

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego chorzowskiej komendy, w trakcie prowadzenia działań ukierunkowanych przeciwko kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu czy też narkotyków, zatrzymali do kontroli kierowcę audi.

– Od początku wzbudził podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu, jednakże badanie alcosensorem dało wynik negatywny. Wówczas mundurowi użyli urządzenia DrugRead – opowiada asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.

Wynik testu nie pozostawił wątpliwości, że 26-latek jest pod wpływem amfetaminy. To jednak nie był koniec jego problemów. W audi mężczyzny policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować 400 porcji dilerskich, wagę, woreczki strunowe oraz prawie 3,5 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.