Pobił pięciomiesięczne dziecko

Chorzowianin 2018-01-10 | Komentarzy: 0
Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 30-latka, który podejrzany jest o pobicie pięciomiesięcznego dziecka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Pobił pięciomiesięczne dziecko

W sobotę dyżurny chorzowskiej komendy został powiadomiony przez lekarza dyżurującego jednego z chorzowskich szpitali, że na izbę przyjęć zgłosiła się matka z pięciomiesięcznym dzieckiem, którego obrażenia wskazują na to, że może być wobec niego stosowana przemoc fizyczna. Niezwłocznie do akcji wkroczyli kryminalni.

W wyniku podjętych czynności ustalili, że w chwili zdarzenia dzieckiem opiekował się jego ojciec. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Prokurator przedstawił mu zarzuty znęcania się nad rodziną, gdyż jak się okazało, był agresywny również wobec matki dziecka. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Chorzowie.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.