Pijany wiózł dziecko i spowodował kolizję

Chorzowianin 2017-05-17 | Komentarzy: 0
Ponad 3 promile miał w organizmie 36-latek, który przewoził swojego 5-letniego syna. Mężczyzna spowodował kolizję, w której na szczęście nikt nie ucierpiał.
Pijany wiózł dziecko i spowodował kolizję

W oparciu o relacje świadków zdarzenia policjanci ustalili, że 36-letni kierowca volvo, jadąc ulicą Mielęckiego, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w zaparkowane pojazdy. Oprócz kierowcy, oplem podróżował jego 5-letni syn. 

Jak się okazało, nie tylko nadmierna prędkość przyczyniła się do wypadku. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 36-latka ponad 3 promile alkoholu. Co więcej, mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy, ponadto ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony w związku z wcześniejszą jazdą na "podwójnym gazie".

Zlekceważenie wyroku i kierowanie pod wpływem alkoholu, to nie jedyne przestępstwa, za które odpowie mężczyznaJeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraził on życie lub zdrowie syna na niebezpieczeństwo, wówczas groziło mu będzie nawet 5 lat więzienia.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.