Pierwszy fotelik samochodowy wybór oraz zakup

Chorzowianin 2018-09-18
Odpowiedni wybór fotelika do samochodu powinien opierać się na najważniejszym czynniku jakim jest bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów. Wybór dopasowanego do dziecka fotelika jest bardzo ważny, fotelik powinien być łatwy w obsłudze oraz praktyczny.
Pierwszy fotelik samochodowy wybór oraz zakup

Pierwszy fotelik samochodowy powinien wyróżniać się ważnymi czynnikami, do których należy: dokładność wykonania, zastosowane zabezpieczenia oraz obsługa. Najlepszy fotelik samochodowy to ten posiadający atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, zaliczone testy zderzeniowe. Wszystkie wyżej wymienione czynniki powinny zadecydować o udanym wyborze fotelika samochodowego.

 

Fotelik samochodowy Maxi Cosi holenderskiego producenta, to idealny fotelik dla noworodka i większego już niemowlaka. Oprócz funkcji fotelika samochodowego, pełni także rolę nosidełka, wystarczy chwycić za regulowany pałąk, by przenosić fotelik gdziekolwiek się chce. Maxi Cosi Rock, to gwarancja pełnego bezpieczeństwa, posiada on wymagającą homologację i-Size, dla pełnej ochrony bocznej oraz tej od frontu.

Fotelik Rock jest odpowiedni dla wcześniaków oraz większych niemowląt, wyposażony jest we wkładkę dla noworodków, dzięki której maluch czuje się wygodnie i bezpiecznie w czasie jazdy. Maxi Cosi Rock wyposażony jest w plastikowe panele boczne, które w trakcie wypadku absorbują energię wytworzoną podczas kolizji. Nawet podczas niebezpiecznego wypadku maluch będzie w pełni bezpieczny. Fotelik wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapinane na uprząż.

Fotelik może być łączony wraz z bazą 2way FIX, dzięki której zapięcie fotelika będzie jeszcze łatwiejsze i gwarantowane. Fotelik Maxi Cosi Rock można wpiąć za pomocą adapterów do ramy większości wózków, dzięki czemu można uzyskać system 2 w 1 lub 3 w1. Fotelik wykonany jest z dobrych gatunkowo materiałów, dzięki którym tkanina się nie brudzi, ale w razie większego zabrudzenia tapicerkę można czyścić. Fotelik Maxi Cosi Rock dostępny jest w kilku ciekawych kolorach, każdy z nich można dopasować do własnych upodobań.

 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.