Niepokonany Kanadyjczyk rywalem chorzowianina

Chorzowianin 2018-01-10 | Komentarzy: 0
Adam Wieczorek już wie, z kim zmierzy się w kolejnym pojedynku w UFC - najbardziej prestiżowej federacji mieszanych sztuk walki. Jego rywalem będzie Arjan Bhullar, zapaśnik z Kanady, który w MMA jeszcze nie przegrał.
Niepokonany Kanadyjczyk rywalem chorzowianina

Fot. facebook.com/AWieczorekMMA

18 listopada chorzowianin Adam Wieczorek wygrał debiutancki pojedynek w UFC. Walczący w wadze ciężkiej 25-latek pokonał w Sydney Anthony'ego Hamiltona, jednogłośną decyzją sędziów.

Czytaj także: Zwycięski debiut zawodnika z Chorzowa w UFC

Była to dziewiąta wygrana Wieczorka w dziesiątej walce w MMA (jedynej porażki doznał w 2011 r., z Marcinem Tyburą).

Po zwycięskim starciu w Australii "Siwy" stoczy wkrótce drugą walkę w UFC. Jego przeciwnikiem będzie Kanadyjczyk Arjan Bhullar, a walkę zaplanowano na 14 kwietnia 2018 r.

Niepokonany Bhullar (jego rekord w MMA to 7-0) wywodzi się z zapasów w stylu wolnym. Kilkakrotnie reprezentował Kanadę na mistrzostwach świata, zaś w 2012 r. na igrzyskach olimpijskich w Londynie. W tych ostatnich - w rywalizacji w kategorii 120 kg - odpadł w 1/8 finału i został sklasyfikowany na 13. pozycji.

O walce z Wieczorkiem Bhullar poinformował na Facebooku. Na razie znamy jedynie datę (14.04.), nie wiadomo natomiast, w jakim mieście odbędzie się gala UFC.

(f)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.