Niebieskie drugie na turnieju w Kielcach

Chorzowianin 2017-08-07 | Komentarzy: 0
Podopieczne Jarosława Knopika rozegrały cztery spotkania kontrolne z drużynami z PGNiG Superligi. Dwa z nich kończyły się serią rzutów karnych.
Niebieskie drugie na turnieju w Kielcach

Fot. facebook.com/kprruch.chorzow

- Chcemy zobaczyć, jak będziemy wyglądać na tle tych przeciwników. To będzie odpowiedź na pytanie, kto już coś wypracował, a co jeszcze trzeba zrobić - mówił Jarosław Knopik w rozmowie z Chorzowianinem przeprowadzonej tuż przed turniejem w Kielcach.

"Niebieskie" rywalizowały w tym mieście z dwiema drużynami z PGNiG Superligi - gospodarzem Koroną Handball oraz Piotrcovią. Turniej trwał dwa dni, każdy grał z każdym po dwa razy.

Pierwszego dnia mecze z udziałem Ruchu zakończyły się remisami. Zwyciężczynie wyłaniano w serii rzutów karnych. "Niebieskie" wykonywały je ze zmiennym szczęściem. Z Piotrcovią przegrały 25:27 (w regulaminowym czasie - grano 2x20 minut - był remis 19:19).

Natomiast w meczu z Koroną to Ruch lepiej wytrzymał próbę nerwów. Wygrał 26:24 (wcześniej był remis 18:18). Bohaterką została Wiktoria Bednarek, która obroniła dwa rzuty zawodniczek z Kielc.

W drugim dniu imprezy wydłużono czas gry (2x25 minut). Nasz zespół najpierw ponownie pokonał Koronę - 29:28, a następnie po raz drugi uległ Piotrcovii - 20:23. W klasyfikacji generalnej chorzowianki zajęły drugą pozycję, zwyciężyła Piotrcovia (trzy zwycięstwa i porażka), ostatnia była Korona.

W najbliższy weekend - 11-12 sierpnia - zespół Jarosława Knopika zaprezentuje się na turnieju w Kobierzycach.

(f)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.