Mundurowi i samorządowcy spotkali się na strzelnicy

Chorzowianin 2012-06-01 | Komentarzy: 2
Promocja działań służących zwiększeniu bezpieczeństwa w regionie, to idea przyświecająca Turniejowi Strzeleckiemu organizowanego przez spółkę ERA. W tym roku impreza doczekała się jedenastej edycji.
Mundurowi i samorządowcy spotkali się na strzelnicy

W turnieju uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz miast. W gronie strzelców był Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa | fot. chorzowianin.tv

Konkurencje turniejowe rozgrywano z użyciem broni krótkiej ostrej. Chętni mogli postrzelać także z broni myśliwskiej lub karabinka snajperskiego. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele władz śląskich miast i służb mundurowych. Ręka i celne oko nie zawiodły m.in. Andrzeja Kotali, prezydenta Chorzowa. - Jest parę fajnych trafień – śmiał się prezydent spoglądając na wyniki.

- Samorządowcy strzelają coraz lepiej – przyznaje Krzysztof Pasternak, prezes ERA SP. z o.o. - Są osoby, które specjalnie się do tego turnieju przygotowują. Poziom wzrasta więc z roku na rok. To jest już naprawdę dobre strzelanie – dodaje.

Zdaniem prezesa Turniej Strzelecki jest dobrą okazją do spotkania w gronie osób odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa w województwie śląskim. - Można postrzelać a przy okazji porozmawiać, omówić wspólne akcje związane na przykład z propagowaniem zasad bezpiecznego zachowania wśród dzieci i młodzieży - mówi.

XI Turniej Strzelecki honorowymi patronatami objęli: marszałek województwa śląskiego, komendant wojewódzki policji w Katowicach oraz szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach.

ERA Sp. z o.o. jest jedną z największych firm usługowych na Śląsku. Świadczący usługi ochrony mienia i usługi porządkowe.

Turniej rozegrano w strzelnicy Bańgów w Siemianowicach Śląskich.  
wojz

Reklama:

Dyskusja:

~

IP: 95.178.*.*

2012-06-02 06:48:03

kto wygral??

~qń

IP: 91.217.*.*

2012-06-05 08:11:34

st. sierż. Dominik Polak z KMP Gliwice

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.