Mirek Szołtysek zaprasza na biesiadę

Chorzowianin 2017-10-24 | Komentarzy: 0
Najlepszy pomysł na wieczór 11 listopada? 21 Chorzowska Biesiada Rocznicowa.
Mirek Szołtysek zaprasza na biesiadę

Jedną z tegorocznych gwiazd będzie Mirosław Szołtysek | fot. arch. Chorzowianin.pl INFOSERWIS

Święto Niepodległości to okazja do wielu uroczystości, dumy i radości. MORiS ma na ten dzień swój własny pomysł. Chorzowska Biesiada Rocznicowa to od dwudziestu lat ważne wydarzenie na kulturalnej mapie miasta a także okazja do zabawy z najlepszą muzyką, pysznym jedzeniem i w doskonałym towarzystwie.

W tym roku impreza rozkręci się w klimatach śląskich i góralskich. Takie zestawienie biesiadnych hitów sprawdzało się już wielokrotnie, również podczas zeszłorocznej, bardzo udanej imprezy.

Na scenie zaprezentują się Mirosław Szołtysek, Kabaretowa Grupa Biesiadna, Kapela Górole, Brygida i Robert Łukowscy oraz Dominika i Janusz Żyłka.

Bilety w cenie 70 zł (przy stołach z konsumpcją), 60 zł (na widowni z konsumpcją) i 50 zł (na widowni). W związku z dużym zainteresowaniem MORiS uruchomił możliwość rezerwacji biletów pod nr tel. 32 24 11 111. Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.biesiada.chorzow.pl.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.