Mikołajki w Chorzowie

Chorzowianin 2017-12-05 | Komentarzy: 0
Lodowisko, planetarium, domy kultury m.in. w tych miejscach 6 grudnia spotkać będzie można Świętego Mikołaja.
Mikołajki w Chorzowie

Święty Mikołaj rokrocznie odwiedza chorzowskie dzieci | fot. arch. Paweł Mikołajczyk

Małych amatorów astronomii i kosmosu z pewnością ucieszy fakt, że w tym roku po raz kolejny Święty Mikołaj odwiedzi Planetarium Śląskie. Spotkanie odbędzie się po seansie o godzinie 17.00. Rodzicom przypominamy, że wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 32 745 27 28 lub w sekretariacie Planetarium.

Mikołaj odwiedzi również Chorzowskie Centrum Kultury, gdzie o godz. 14.00 i 15.30 rozda prezenty najmłodszym i wraz ze swoimi pomocnikami opowie trochę o swoim zyciu i mikołajkowych tradycjach. O 17.00 Mikołaj zaprosi wszystkich amatorów bajek i baśni na spektakl taneczny „Kopciuszek”, po którym również zabawi dzieciaki opowieścią i rozda prezenty. Informacje i rezerwacja miejsc: agnieszka_pielok@chck.pl lub 32/349 78 68.

Miejski Dom Kultury Batory w ramach mikołajek zaprasza na bajkę „Tajemniczy świat zabawek”. Jest to propozycja Teatru Momo dla dzieci w każdym wieku. Po zakończeniu widowiska Mikołaj rozda dzieciakom prezenty. Spektakle odbędą się o godz. 16:00 i 18:00. Bilety w cenie 15 zł/os do nabycia w sekretariacie MDK „Batory”

MORiS jak co roku zaprasza młodych łyżwiarzy na Mikołajki na lodowisku. "Spotkanie ze Świętym Mikołajem" odbędzie się 6 grudnia o godz. 17:00 na lodowisku przy ul. Katowickiej. Będzie słodko, śpiewająco i kolorowo. Święty Mikołaj, jak co roku, zawita na lodowisko w wyjątkowy sposób i rozda dzieciom prezenty. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać ze ślizgawki za symboliczną złotówkę. Do udziału w spotkaniu ze Świętym Mikołajem MORiS zaprasza także rodziców. Każda mama i każdy tata zainteresowani kontaktem ze Świętym Mikołajem mogą zgłaszać się do Działu Organizacji Imprez MORiS pod nr tel. 32 2411 111, w godz. 8:00 – 15:00.

Dzieciaki z Klubu Malucha Mikołaj odwiedzi 7.12 o godz. 9.30 w siedzibie CIM przy ul. Floriańskiej 24A. Informacje oraz zapisy pod nr tel. 795 417 378 lub mailowo: wojcikowska_m@chorzow.eu

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.