Maluchy zapraszają na bal. To już dziś

Chorzowianin 2018-04-10 | Komentarzy: 0
Wiosenny pokaz mody, warsztaty plastyczne i spotkania z postaciami z bajek. To wszystko przygotował dziś Klub Malucha z okazji obchodów urodzin Hansa Christiana Andersena, które po raz drugi świętowane będą w Chorzowie.
Maluchy zapraszają na bal. To już dziś

Bal Andersena to wydarzenie organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej, obchodzonego w dniu urodzin Hansa Christiana Andersena. Duński poeta i pisarz starałsię w baśniach zawrzeć uniwersalne wartości, które przemawiają tak do dzieci, jak i do dorosłych, stąd teżimpreza Klubu Malucha adresowana jest do całych rodzin.   

– Urodzinowy bal Hansa Christiana Andersena to nie tylko okazja, by przypomnieć sobie lub zaznajomić się z twórczością duńskiego baśniopisarza. Atrakcji będzie zdecydowanie więcej.– mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. 

W programie imprezy znalazły się między innymi: spotkanie z pisarzem i postaciami z bajek, wiosenny pokaz mody, warsztaty artystyczno – plastyczne oraz nauka wiosennych tańców. 

Klub Malucha zaprasza wszystkich chętnych na bal o 16.00. Wstęp jest bezpłatny, ale o obowiązują wcześniejsze zapisy u koordynatora Klubu Malucha. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 695 573 798 lub osobiście przy ul. Floriańskiej 24a.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.