Magazyn ChLF FLASH. Zobacz pierwszy odcinek

Chorzowianin 2018-11-08 | Komentarzy: 0
Chorzowianin.pl - patron medialny Chorzowskiej Ligi Futsalu - w tym sezonie ponownie będzie pokazywać skróty wybranych spotkań w Magazynie ChLF FLASH. Na początek zobaczycie mecz dwóch drużyn z czołówki I ligi: Victorii Klimzowiec i Mateco.

Adam Poloczek z Mateco fetuje zdobycie bramki w meczu z Victorią | Fot. Chorzowianin.pl Magazyn ChLF FLASH

Przed piątą kolejką obie ekipy plasowały się na podium - Victoria była trzecia, Mateco drugie. Piłkarze stworzyli świetne widowisko, trzymające w napięciu do końca. To była prawdziwa wymiana ciosów. Rozpoczął ją Dawid Kłosek z Victorii, który po indywidualnej akcji pokonał Marcina Antoniaka. Mateco wyrównało po rzucie rożnym i sprytnym strzale Roberta Wolniewicza, ale to Victoria prowadziła po I połowie. Ponownie błysnął Kłosek, który kiwnął bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie role się odwróciły. Po golach Adama Poloczka i Kacpra Zawadzkiego to Mateco objęło prowadzenie 3:2. Pościg Victorii okazał się jednak skuteczny. Kłosek wstrzelił piłkę przed bramkę, a tam pechowo interweniował jeden z graczy Mateco. Gol został zapisany zawodnikowi Victorii, który tym samym skompletował hat-tricka.