Magazyn ChLF FLASH: tak się walczy o utrzymanie

Chorzowianin 2018-12-17 | Komentarzy: 0
Mecz dwóch beniaminków broniących się przed spadkiem z I ligi ChLF dostarczył wielu emocji. Zawodnicy byli skuteczni zwłaszcza w drugiej połowie, w której padło aż siedem goli. Zobaczcie skrót meczu Thunder - WSD.

Thunder przed tym spotkaniem zajmował miejsce tuż nad strefą spadkową. WSD - z zerowym dorobkiem - zamykał tabelę. Dla jednych i drugich był to więc "mecz o życie".  W pierwszej połowie okazji nie brakowało, ale tylko Dawid Dziadek z WSD zdołał umieścić piłkę w siatce.

Druga część stała pod znakiem zwrotów akcji. Najpierw dwa razy sprytem pod bramką rywali wykazał się Kamil Kaczmarczyk i Thunder objął prowadzenie 2:1. Za moment jednak już przegrywał 2:3, bo Dawida Burczyka pokonywali kolejno: Michał Kapuściński i Tomasz Pogoda.

WSD nie zdołał jednak dowieźć korzystnego rezultatu do końca. Michał Nowak wyrównał, a Tomasz Ptaszek i Adam Bryk przypieczętowali sukces Thundera, który po drugim zwycięstwie w sezonie awansował na 9. pozycję.