Magazyn ChLF FLASH: od 1:3 do 5:4. Kapitalne widowisko!

Chorzowianin 2018-12-04 | Komentarzy: 0
Do kolejnego odcinka Magazynu ChLF FLASH wybraliśmy mecz Silesii BG Turbo z Danmarem/Kusiem. Jak się okazało, była to dobra decyzja. Dziewięć goli, zwroty akcji i walka do samego końca. Zapraszamy do obejrzenia skrótu.

Obie drużyny przystępowały do meczu kończącego 8. kolejkę z identycznym dorobkiem - 12 punktów. Zwycięstwo oznaczało awans na czwartą pozycję. Jako pierwsi cieszyli się piłkarze zespołu powstałego po połączeniu ZPM Kuś z AKF Ślonsk. Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego trafił Daniel Malec. Jeszcze przed przerwą wyrównał technicznym uderzeniem Michał Niestolik.

Gdy w II połowie dwie bramki zdobył Jakub Grzybowski, Silesia BG Turbo była bliżej końcowego sukcesu. Danmar/Kuś nie zamierzał jednak kapitulować. Doprowadził do remisu 3:3, a końcówka była pasjonująca. Gol Niestolika na 4:3 dla Silesii i fantastyczna odpowiedź rywali. Paweł Karwiński najpierw wyrównał na 1,5 minuty przed końcem, a później zapewnił Danmarowi/Kusiowi wygraną, zamieniając na gola rzut wolny. Brawa dla obu ekip za świetne widowisko!