Magazyn ChLF FLASH: kto wygrał mecz na przełamanie?

Chorzowianin 2018-02-06 | Komentarzy: 0
W pierwszym tegorocznym odcinku Magazynu ChLF FLASH zobaczycie skrót meczu drużyn walczących o utrzymanie w I lidze. ZPM "KUŚ" IT4Q i Bryka od dawna nie potrafiły odnieść zwycięstwa.

Łukasz Piwczyk z ZPM Kuś kompletuje hat-tricka w spotkaniu z Bryką | Fot. Magazyn ChLF FLASH

Po pierwszej rundzie rozgrywek ZPM Kuś zajmował ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie trzema punktami na koncie. Na zwycięstwo czekał od prawie trzech miesięcy. Jeszcze dłużej trwała niemoc Bryki, która ostatnie spotkanie wygrała 1 października.

W meczu na przełamanie pierwsza połowa należała do "Kusiów" - po bramkach Łukasza Piwczyka i Jarosława Kowalskiego było 2:0. Bryka odpowiedziała po przerwie. Robert Rzyska dwa razy pokonał Łukasza Stanika i wszystko zaczynało się od początku.

ZPM Kuś odzyskał prowadzenie po strzale Piwczyka, rykoszecie i błędzie bramkarza rywali. Wkrótce zawodnik z nr 23 skompletował hat-tricka, głową umieszczając piłkę w siatce Bryki. Po zwycięstwie 4:2 ZPM Kuś awansował na 10. miejsce w tabeli. Bryka jest ósma.