Magazyn ChLF FLASH: hit I ligi dla Victorii

Chorzowianin 2019-01-23 | Komentarzy: 0
W pierwszej kolejce rundy rewanżowej I ligi ChLF najciekawiej zapowiadało się spotkanie wicelidera Budoserwisu z trzecią w tabeli Victorią Klimzowiec. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

Łukasz Osiński z Victorii pokonuje bramkarza Budoserwisu Michała Gruszeckiego | Fot. Magazyn ChLF FLASH

Victoria poprzedni sezon zakończyła z brązowym medalem, a w tych rozgrywkach znów jest "trzecią siłą" ligi. Kto wie jednak, czy nie pokusi się o coś więcej, bo w minioną niedzielę pokonała Budoserwis 3:2 i zmniejszyła stratę do tej ekipy do zaledwie dwóch punktów.

W pierwszej połowie padł tylko jeden gol. Artur Winciersz z Victorii uderzył z rzutu wolnego, a piłka przełamała ręce bramkarza rywali. Po przerwie wicelider ruszył do ataków, ale nadział się na kontrę. Łukasz Śmigielski wyrzucił piłkę, a Łukasz Osiński podwyższył na 2:0. Budoserwis złapał kontakt po rzucie karnym zamienionym na gola przez Michała Petrusa, ale za moment znów przegrywał różnicą dwóch trafień (po strzale Dawida Kłoska).

Mecz trzymał w napięciu do samego końca. Michał Ogórek pokonał golkipera Victorii, później został lotnym bramkarzem, ale jego zespół nie zdołał wyrównać.