Krzywo spojrzał na jego dziewczynę, więc... go pobił

Chorzowianin 2017-12-06 | Komentarzy: 0
Policjanci z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w piątek pobili mieszkańca Chorzowa. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.
Krzywo spojrzał na jego dziewczynę, więc... go pobił

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcy szukali zaczepki, a chłopak może mówić o sporym pechu. | fot. KMP Chorzów

Idący w miniony piątek ulicą 16 lipca młody chorzowianin poczuł się zdezorientowany, kiedy nagle podbiegło trzech mężczyzn i zaczęli go bić. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcy szukali zaczepki, a chłopak może mówić o sporym pechu.

– Można powiedzieć, że ofiara znalazła się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Jeden ze sprawców tłumaczył, że rzekomo pokrzywdzony miał "krzywo spojrzeć" na jego dziewczynę, przy czym nie wyjaśnił kiedy, ani w jakich okolicznościach – komentuje asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej  komendy.

Kilka dni po zdarzeniu, po analizie monitoringu i krótkim śledztwie, kryminalni namierzyli i zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 36 lat. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty, teraz o ich losie zadecyduje sąd.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.