Kontrakt z Posinkoviciem rozwiązany

Chorzowianin 2018-04-09 | Komentarzy: 0
Zdjęcia z imprezy, które trafiły do internetu, pogrążyły chorwackiego piłkarza. Ruch Chorzów rozwiązał kontrakt z Vilimem Posinkoviciem.
Kontrakt z Posinkoviciem rozwiązany

Fot. Marcin Bulanda

Ruch Chorzów rozstał się z Vilimem Posinkoviciem. Umowa z 27-letnim piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Zadecydowała o tym niesportowa postawa Posinkovicia poza boiskiem. Po przegranym spotkaniu derbowym z GKS-em Tychy zawodnik imprezował w towarzystwie innego gracza "Niebieskich" Bojana Markovicia. Zdjęcia z zabawy trafiły do sieci, a kibice zaczęli się domagać ukarania piłkarzy.

W przypadku Markovicia skończyło się na karze finansowej i modyfikacji zapisów umowy. Z Posinkoviciem klub postanowił się rozstać.

Chorwat trafił na Cichą w lipcu 2017 r., podpisując dwuletnią umowę. Zanotował udany debiut, w meczu ze Stomilem Olsztyn zdobył bramkę, a "Niebiescy" wygrali 3:1. Później Posinković trafił także w derbowym spotkaniu w Katowicach, z GKS-em (2:1 dla Ruchu). Jego bilans w Ruchu to 19 meczów i 2 gole.

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.