Juniorzy Stadionu Śląskiego z wizytą u prezydenta

Chorzowianin 2017-12-02 | Komentarzy: 0
W listopadzie juniorzy młodsi KS Stadion Śląski odnieśli ogromny sukces. Po pokonaniu w barażu Pomologii Prószków zapewnili sobie udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Gratulował im prezydent Chorzowa Andrzej Kotala.
Juniorzy Stadionu Śląskiego z wizytą u prezydenta

Fot. YouTube/KS Stadion Śląski TV

To była bardzo udana jesień w wykonaniu zespołu juniorów młodszych Stadionu Śląskiego. Podopieczni Tomasza Osowskiego najpierw wygrali I Ligę Wojewódzką w swojej kategorii wiekowej.

O miejsce w Centralnej Lidze Juniorów (U17) zmierzyli się w barażu ze zwycięzcą rozgrywek w województwie opolskim - Pomologią Prószków. W pierwszym meczu w Chorzowie Stadion Śląski zwyciężył 2:0 (po golach Adriana Krajewskiego i Bartosza Gałązkiewicza).

Rewanż na Opolszczyźnie zakończył się jeszcze wyższą wygraną chorzowian. Rozbili Pomologię aż 4:0, po trafieniach Łukasza Seweryna, Jakuba Myszora, Mikołaja Ciukaja i Dawida Wicińskiego.

W przyszłym roku Stadion Śląski będzie więc rywalizować w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych, razem z m.in. Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze.

Sukces piłkarzy Stadionu Śląskiego docenił prezydent miasta Andrzej Kotala. W piątek drużyna gościła w ratuszu.

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.