Jest nowy wiceprezes Ruchu. To bankowiec

Chorzowianin 2017-10-07 | Komentarzy: 0
We wrześniu z funkcji wiceprezesa zrezygnował Michał Dubiel. W piątek klub przedstawił nową osobę na tym stanowisku.
Jest nowy wiceprezes Ruchu. To bankowiec

Fot. Marcin Bulanda

Podczas piątkowego posiedzenia Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji powołano Jana Piotra Chrapka na stanowisko wiceprezesa spółki.

Chrapek to absolwent Uniwersytetu Śląskiego, który ukończył Podyplomowe Studium Bankowości i Finansów w Katowicach przy Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, a w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie zdobył stopień MBA.

Większość zawodowej karierę związał z bankowością, w której pracował od 1993 roku. W latach 2007-2012 był dyrektorem katowickiego Oddziału PKO Bank Polski SA. Od roku 2013 jest członkiem Rady Nadzorczej Beskidzkiego Biura Consultingowego SA w Bielsku-Białej. Prezes i członek zarządów spółek startupowych z sektora energii, odpowiedzialny za sprawy finansowe i inwestycyjne.

- Powołanie Pana Chrapka do Zarządu Ruchu jest kolejnym krokiem w procesie budowy silnej i stabilnej finansowo spółki - podkreślił prezes Ruchu Janusz Paterman, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.