Jedli babeczki i zrobili 20 tysięcy przysiadów

Chorzowianin 2017-02-14 | Komentarzy: 0
Studio treningu i profesjonalnego żywienia "Fitness Factory" świętowało 11 lutego drugie urodziny. Oczywiście na sportowo.
Jedli babeczki i zrobili 20 tysięcy przysiadów

fot. Fitness Factory

Podczas urodzin, które miały charakter dni otwartych, można było spróbować swoich sił w crossficie, tańcu orientalnym, czy w popularnym ostatnio pole dance. Największą atrakcją był jednak "squat challenge".

– Rekord  polegał na zrobieniu jak największej liczby przysiadów z obciążeniem w określonym czasie. Potem podsumujemy wszystkie przysiady i obciążenia na sztandze i ustalimy rekord FF. Przysiady musimy robić przez dwie godziny bez przerwy, więc trzeba się dobrze przygotować – mówili organizatorzy przed rozpoczęciem imprezy.

Wynik jednak przeszedł najśmielsze oczekiwania. 20384 przysiady to rekord ustalony podczas urodzin klubu. Ustanowili go przede wszystkim klienci FF, ale pojawili się także goście specjalni.

Nietypowy trening odbyły młode zawodniczki KPR Ruch Chorzów, które zamiast tradycyjnych zajęć siłowych, dzielnie zmagały się ze sztangami w czasie bicia rekordu. Pojawił się też Chorzowski Flesz, który choć imponuje muskulaturą, rzeżbił ciało w sobotnie przedpołudnie.

Na uczestników wyzwania czekały słodkie babeczki i nagrody.W trakcie imprezy  losowano karnet uprawniający do dwóch wejść na dowolne zajęcia. Wszyscy, którzyprzyszli świętować razem z FF mogli wygrać klubowe czapki, kubki i koszulki. Już wkrótce Fitness Factory ogłosi też, kto zwyciężył indywidualnie w próbie robienia przysiadów na czas.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.