Trampkarze Stadionu Śląskiego najlepsi!

Chorzowianin 2008-10-28 | Dołącz do dyskusji

Trampkarze Stadionu Śląskiego najlepsi!

Piłkarze szkółki piłkarskiej Stadionu Śląskiego wygrali II jesienną ligę piłkarską. Urodzeni w 2000 roku i młodsi piłkarze zakończyli rozgrywki w II jesiennej lidze piłkarskiej „Football Talents 2008”.

Euromonitor na Śląskim

Chorzowianin 2008-10-28 | Dołącz do dyskusji

Euromonitor na Śląskim

Euromonitor 2012 - tak nazywa się akcja, która ma na celu stałe informowanie społeczeństwa o postępach w przygotowaniach naszego kraju do piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. W zeszłym tygodniu Euromonitor zawitał na Śląsk.

Ruch lepszy od Lecha

Chorzowianin 2008-10-17 | Dołącz do dyskusji

Ruch lepszy od Lecha

Ten mecz był kluczowy. Zwycięstwo miało otworzyć drogę do walki o najwyższe cele. Porażka miała oznaczać grę o utrzymanie. Niebiescy wygrali. I to zasłużenie. Z Lechem, który reprezentuje Polskę w pucharze UEFA.

Piłkarze zakochani w Śląskim

Chorzowianin 2008-10-10 | Dołącz do dyskusji

Jak Polska reprezentacja pod wodzą Leo Beenhakkera gra z faworytem 11 października, nie ma wyjścia, musi wygrać 2:1. A kibice mogą wspominać niecodzienną grę, niesamowite akcje i wspaniałą atmosferę na trybunach.

Biega jak Bjoerndalen!

Chorzowianin 2008-10-07 | Dołącz do dyskusji

Monika, najmłodsza z usportowionego klanu Hojniszów, wróciła z juniorskich mistrzostw świata w biathlonie letnim. Zawodniczka z Chorzowa, reprezentująca UKS Lider Katowice, była blisko zajęcia medalowego miejsca w sprincie. Zabrakło nieco ponad pół minuty.

Woda wychodziła mi uszami

Chorzowianin 2008-10-07 | Dołącz do dyskusji

Prezydent Chorzowa uhonorował w środę dyplomem uznania Kasię Pawlik, zdobywczynię czterech medali olimpijskich na paraolimpiadzie w Pekinie.

Klasyk dla Klimzowca

Chorzowianin 2008-09-30 | Dołącz do dyskusji

Przed tygodniem pisaliśmy o dobrej postawie „starej gwardii” chorzowskiej ligi. W niedzielę doszło do konfrontacji dwóch zespołów, które grają w ChLF od jej samego początku. Starcia Klimzowca z Rureksem dorobiły się miana klasyku.

Czerwony nie oznacza zły

Chorzowianin 2008-09-30 | Dołącz do dyskusji

Przy kandydaturze Chorzowa do organizacji Euro 2012 jest kolor czerwony, oznaczający wysoki stopień ryzyka. UEFA zapowiada, że mistrzostwa odbędą się na maksymalnie ośmiu obiektach. Nasze miasto nie jest w polskiej czwórce. Jednak nie wszystko stracone!

Boisko równe jak stół

Chorzowianin 2008-09-23 | Dołącz do dyskusji

Zakończył się kolejny etap największej w tym roku inwestycji w Chorzowie. W miniony czwartek oddano do użytku boisko treningowe przy ul. Cichej, położone tuż obok stadionu miejskiego. Za kilka miesięcy prace się zakończą.

Cztery medale Kasi

Chorzowianin 2008-09-17 | Dołącz do dyskusji

Katarzyna Pawlik bohaterką polskiej ekipy na paraolimpiadzie w Pekinie! Chorzowska pływaczka wywalczyła aż cztery medale, w tym ten z najcenniejszego kruszcu, na 400 m stylem dowolnym.

Początek bez medali

Chorzowianin 2008-09-16 | Dołącz do dyskusji

Chorzowscy pływacy uczestniczący w igrzyskach paraolimpijskich w Pekinie mają już za sobą pierwsze starty. W słynnym „Wodnym Sześcianie” na razie nie udało im się zdobyć medalu, ale okazje ku temu jeszcze przed nimi.

Zmiana z zaskoczenia

Chorzowianin 2008-09-16 | Dołącz do dyskusji

Zmiana z zaskoczenia

Duszan Radolsky zaskoczył wszystkich, na czele z piłkarzami. Mimo iż Ruch zbierał w tym sezonie punkty, a i gra była całkiem przyzwoita, słowacki trener zrezygnował z posady! Zastąpił go Bogusław Pietrzak. Dla niego z kolei to druga przygoda z klubem z Cichej.

wstecz 1 2 3 4 5 ... 120 121 122 123 [124]

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.