Reklama: Partnerzy:

Walentynki z piosenką

Chorzowianin 2011-01-23 | Dołącz do dyskusji

Walentynki z piosenką

W Chorzowie już po raz ósmy odbędzie się Festiwal Walentynkowy. Celem imprezy, obok dobrej zabawy, jest prezentacja młodych amatorskich talentów muzycznych, a także popularyzacja rozmaitych gatunków muzycznych.

Mała rzecz, a cieszy

Chorzowianin 2011-01-21 | Dołącz do dyskusji

Mała rzecz, a cieszy

Ornament, miniatura, szlagmetal. Brzmią obco? Zajęcia organizowane podczas ferii przez Muzeum w Chorzowie wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Park Kultury na zdjęciach

Chorzowianin 2011-01-20 | Komentarzy: 2

Park Kultury na zdjęciach

Dolina dinozaurów, planetarium, wieża Rittera m.in. te obiekty przypomną historię WPKiW. Na pokaz slajdów, w ramach cyklu „Spotkania Parkowe” zaprasza Rebel Garden.

Ferie, a tutaj się uczą. Zobacz video!

Chorzowianin 2011-01-19 | Dołącz do dyskusji

Ferie, a tutaj się uczą. Zobacz video!

Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury.

To już ferie!

Chorzowianin 2011-01-19 | Dołącz do dyskusji

To już ferie!

W województwie śląskim w 17 stycznia rozpoczęły się ferie. To nie tylko czas beztroskiej zabawy i lenistwa, ale także wzmożonej troski o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

Charytatywna aukcja prac

Chorzowianin 2011-01-11 | Dołącz do dyskusji

Charytatywna aukcja prac

Prace chorzowskich i świętochłowickich uczniów nadesłane na konkurs „Obiady Stanisławowskie” pomogą potrzebującym. Za pośrednictwem naszego portalu trwa ich licytacja na rzecz Towarzystwa Ochrony Praw i Godności Dziecka „Wyspa”.

Robią, co w ich siłach

Chorzowianin 2011-01-04 | Komentarzy: 1

Robią, co w ich siłach

Chorzowscy uczniowie po raz dziesiąty uczestniczą w Kolędowaniu Misyjnym. W ramach akcji dzieci z pięciu szkół odwiedzają instytucje i firmy prosząc o pomoc dla rówieśników z ubogich krajów.

Pastuszkowie, hej!

Chorzowianin 2011-01-04 | Komentarzy: 3

Pastuszkowie, hej!

Więcej niż Trzech Króli z pewnością, kilka Maryjek, paru Józefów i anielskich chórów tabuny. W Młodzieżowym Domu Kultury zakończył się XI Przegląd Przedszkolnych Przedstawień Jasełkowych.

W czasie ferii dzieci się nudzą?

Chorzowianin 2011-01-03 | Dołącz do dyskusji

W czasie ferii dzieci się nudzą?

Sprawdź jakie atrakcje w mieście przygotowano dla najmłodszych, którzy zbliżające się ferie spędzą w domu. Podczas dwutygodniowego zimowego lenistwa dzieci wcale nie muszą się nudzić.

Mundial w wersji mini

Chorzowianin 2010-12-29 | Dołącz do dyskusji

Niemal 40 mężczyzn przyszło do hali MORiS pograć w piłkę nożną. W ten sposób świętowali jubileusz XXV edycji Curie-Mundialu. Turnieju pokochanego przez uczniów i absolwentów IV LO.

MENSAnie atakują!

Chorzowianin 2010-12-19 | Komentarzy: 2

To elitarne i prestiżowe stowarzyszenie zrzeszające 2% najinteligentniejszej części populacji, wcale nie zamyka się na nowych członków. Chcesz przystąpić? Warunek jest jeden. Twoje IQ musi wynosić co najmniej 148.

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni

Chorzowianin 2010-12-17 | Dołącz do dyskusji

196 osób w dziedzinie sportu i 90 w dziedzinie kultury. Chorzowska młodzież odebrała z rąk prezydenta miasta nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia. Spotkanie co roku odbywa się przed świętami w Miejskim Domu Kultury Batory.

„Oskary” Batorego rozdane

Chorzowianin 2010-11-29 | Dołącz do dyskusji

„Są ludzie, którym ordery przynoszą zaszczyt i ludzie, którzy przynoszą zaszczyt orderom.” Już po raz 13. Przyznano Honorowe Statuetki Batorego. W piątek, 26 listopada, podczas uroczystej gali w AZSO nr 2 wyróżnienia odebrali zasłużeni nauczyciele, absolwent i przyjaciele szkoły.

wstecz 1 2 3 4 5 ... 15 16 17 18 [19]

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.