ProSenior24 teraz także w Katowicach!

Chorzowianin 2016-10-03 | Dołącz do dyskusji

ProSenior24 teraz także w Katowicach!

Jesteś osobą empatyczną, a Twoją życiową misją jest niesienie pomocy innym ludziom? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że ten tekst jest skierowany właśnie do Ciebie.

Urodziny punktu kasowego Skok Śląsk

Chorzowianin 2016-09-26 | Dołącz do dyskusji

Urodziny punktu kasowego Skok Śląsk

Z okazji urodzin punktu kasowego Skok Śląsk, 1 października w godz. 8.00 - 14.00 serdecznie zapraszamy do oddziału w Chorzowie przy ul. Stefana Batorego 1 na dni otwarte oraz słodki poczęstunek.

Vestes – hurtownia ubrań włoskich

Chorzowianin 2016-08-16 | Dołącz do dyskusji

Vestes – hurtownia ubrań włoskich

W hurtowni internetowej Vestes znajdziemy wspaniałe włoskie ubrania, które już od bardzo dawna cenione są przez wiele osób na całym świecie.

Znajdź odpowiednią szybką pożyczkę z PADO24

Chorzowianin 2016-08-07 | Dołącz do dyskusji

Znajdź odpowiednią szybką pożyczkę z PADO24

Szybkie pożyczki to produkt finansowy, który w ostatnim czasie zyskał naprawdę sporą popularność i po który sięga coraz więcej osób. Czy wiesz, czym one dokładnie są i na jakiej działają zasadzie? Przedstawiamy garść informacji, które pozwolą Ci poznać ten temat bliżej.

Nowe mieszkania TBS w Chorzowie

Chorzowianin 2015-12-15 | Dołącz do dyskusji

Nowe mieszkania TBS w Chorzowie

Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w ramach nowej inwestycji odda do użytkowania w I kwartale 2016 r. nowoczesny, bardzo dobrze wyposażony oraz wykończony budynek przy ul. Rębaczy w Chorzowie. Znajdować się w nim będzie 18 lokali mieszkalnych, z garażem podziemnym z 17 miejscami postojowymi. W budynku znajdować się będą mieszkania jednopokojowe o powierzchni około 36 m2, dwupokojowe o powierzchni około 50 m2 oraz trzypokojowe o powierzchni około 65 m2.

Centrum Afirmacji Życia

Chorzowianin 2014-07-02 | Dołącz do dyskusji

Centrum Afirmacji Życia

Rewitalizacja budynku Hospicjum oraz zagospodarowanie przyległego otoczenia przez nadanie nowych funkcji użytkowych w Chorzowie Batorym. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2007-2013 oraz z budżetu Państwa.

Pracownia Projektowa Ekskluzywne Wnętrze

Chorzowianin 2013-03-04 | Dołącz do dyskusji

Pracownia Projektowa Ekskluzywne Wnętrze

Najważniejszym celem każdego realizowanego przez nas projektu jest zadowolenie klientów. Osiągamy to poprzez stworzenie wnętrza zaspokajającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, w ramach kompleksowej oferty obejmującej nie tylko projekt i aranżację wnętrza, ale także pomoc przy zakupie materiałów oraz nadzór autorski iinwestorski.

Rowerzysta przyjechał do Polski

Chorzowianin 2012-07-20 | Dołącz do dyskusji

Rowerzysta przyjechał do Polski

Od czerwca Polacy mogą delektować się wyjątkowo orzeźwiającym smakiem Radlera - piwa z cytrusową lemoniadą. Radler to w Europie napój wręcz kultowy, lider kategorii lekkich mixów.

Nowa poradnia ginekologiczna w Chorzowie!

Chorzowianin 2011-10-24 | Dołącz do dyskusji

Nowa poradnia ginekologiczna w Chorzowie!

NZOZ NOVIA MED rozszerza zakres usług o nową poradnię ginekologiczną, która zacznie działać już w listopadzie. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i oferuje pacjentkom profesjonalną i komfortową opiekę.

Abrakadabra. Czarujemy dzieci językami obcymi w Chorzowie

Chorzowianin 2011-10-11 | Dołącz do dyskusji

Abrakadabra. Czarujemy dzieci językami obcymi w Chorzowie

W Chorzowie jest wiele szkół języków obcych. Większość jednak oferuje równocześnie rozmaite kursy zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych. W takich miejscach okazuje się często, że oprócz dużych grup, trudno odczuć indywidualne podejście do każdego kursanta.

Media Expert do usług

Chorzowianin 2011-07-15 | Dołącz do dyskusji

Media Expert do usług

Elektromarkety Media Expert to nie tylko możliwość zakupu sprzętu elektroniki użytkowej czy artykułów gospodarstwa domowego. Sieć swoim klientom oferuje szereg dodatkowych usług.

Mam zawód - mam pracę!

Chorzowianin 2011-04-07 | Dołącz do dyskusji

Mam zawód - mam pracę!

8 kwietnia 2011r. Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im.Karola Goduli w Chorzowie organizuje konferencję podsumowującą projekt „Mam zawód – mam pracę!”.

III Forum Gospodarcze

Chorzowianin 2011-02-22 | Dołącz do dyskusji

III Forum Gospodarcze

Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Chorzowie oraz Górnośląską Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zapraszają na konferencję.

Miłosne eliksiry dla zakochanych

Chorzowianin 2011-02-10 | Dołącz do dyskusji

Miłosne eliksiry dla zakochanych

Celebracja Dnia Św. Walentego, popularnie zwanego Walentynkami na dobre zadomowiła się w naszej tradycji i nikogo nie dziwi, że 14 lutego patrzymy na świat przez różowe okulary.

wstecz 1 2 3 [4]

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.