Pracownia Projektowa Ekskluzywne Wnętrze

Chorzowianin 2013-03-04 | Dołącz do dyskusji

Pracownia Projektowa Ekskluzywne Wnętrze

Najważniejszym celem każdego realizowanego przez nas projektu jest zadowolenie klientów. Osiągamy to poprzez stworzenie wnętrza zaspokajającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, w ramach kompleksowej oferty obejmującej nie tylko projekt i aranżację wnętrza, ale także pomoc przy zakupie materiałów oraz nadzór autorski iinwestorski.

Rowerzysta przyjechał do Polski

Chorzowianin 2012-07-20 | Dołącz do dyskusji

Rowerzysta przyjechał do Polski

Od czerwca Polacy mogą delektować się wyjątkowo orzeźwiającym smakiem Radlera - piwa z cytrusową lemoniadą. Radler to w Europie napój wręcz kultowy, lider kategorii lekkich mixów.

Nowa poradnia ginekologiczna w Chorzowie!

Chorzowianin 2011-10-24 | Dołącz do dyskusji

Nowa poradnia ginekologiczna w Chorzowie!

NZOZ NOVIA MED rozszerza zakres usług o nową poradnię ginekologiczną, która zacznie działać już w listopadzie. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i oferuje pacjentkom profesjonalną i komfortową opiekę.

Abrakadabra. Czarujemy dzieci językami obcymi w Chorzowie

Chorzowianin 2011-10-11 | Dołącz do dyskusji

Abrakadabra. Czarujemy dzieci językami obcymi w Chorzowie

W Chorzowie jest wiele szkół języków obcych. Większość jednak oferuje równocześnie rozmaite kursy zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych. W takich miejscach okazuje się często, że oprócz dużych grup, trudno odczuć indywidualne podejście do każdego kursanta.

Media Expert do usług

Chorzowianin 2011-07-15 | Dołącz do dyskusji

Media Expert do usług

Elektromarkety Media Expert to nie tylko możliwość zakupu sprzętu elektroniki użytkowej czy artykułów gospodarstwa domowego. Sieć swoim klientom oferuje szereg dodatkowych usług.

Mam zawód - mam pracę!

Chorzowianin 2011-04-07 | Dołącz do dyskusji

Mam zawód - mam pracę!

8 kwietnia 2011r. Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im.Karola Goduli w Chorzowie organizuje konferencję podsumowującą projekt „Mam zawód – mam pracę!”.

III Forum Gospodarcze

Chorzowianin 2011-02-22 | Dołącz do dyskusji

III Forum Gospodarcze

Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Chorzowie oraz Górnośląską Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zapraszają na konferencję.

Miłosne eliksiry dla zakochanych

Chorzowianin 2011-02-10 | Dołącz do dyskusji

Miłosne eliksiry dla zakochanych

Celebracja Dnia Św. Walentego, popularnie zwanego Walentynkami na dobre zadomowiła się w naszej tradycji i nikogo nie dziwi, że 14 lutego patrzymy na świat przez różowe okulary.

wstecz 1 2 [3]

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.