Dzisiaj zamiast hejnału będzie Led Zeppelin. Walentynki w Chorzowie

Chorzowianin 2017-02-14 | Komentarzy: 0
"Cały bezmiar miłości" usłyszymy dziś z wieży chorzowskiego ratusza. O 12.00 zamiast hejnału odtworzony będzie utwór zespołu Led Zeppelin "Whole Lotta Love".
Dzisiaj zamiast hejnału będzie Led Zeppelin. Walentynki w Chorzowie

Z wieży chorzowskiego ratusza popłyną w miasta miłosne nuty.

Decyzję, jaka piosenka wybrzmi z wieży Urzędu Miasta, podjął zwycięzca licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pan Sebastian, który za możliwość dedykacji utworu swojej dziewczynie przelał na konto fundacji 610 zł.

 

To jednak niejedyna atrakcja, jaką miasto przygotowało dla zakochanych. Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na walentynkową galę operowo-operetkowa w wykonaniu międzynarodowej grupy operowej Sonori Ensemble - „Opera In Love”. Kino Grajfka, mieszczące się w ChCK, zaprasza na dwa walentynkowe seanse komedii romantycznej „Planeta Singli” – o godzinie 17.00 oraz 20.00. MDK Batory zaprasza z kolei na Poetyckie Walentynki - wystąpią Krzysztof Siwczyk, Bartłomiej Majzel, Marcin Bies i zespół Lucky Losers. Start o godz. 19.00. 

Alternatywą dla Walentynek spędzanych w kinie, restauracji czy teatrze jest specjalny przejazd kolejką linową Elka. Już po raz czwarty Park Śląski zaprasza wszystkich zakochanych na szczególną przejażdżkę. Muffinki, róże, gorąca czekolada, a wszystko to w gondoli kolejki linowej. W ubiegłych latach z romantycznej przejażdżki parkową kolejką skorzystało kilkaset par. Przejazdy odbędą się 14 lutego. Pierwsze gondole wyruszą o godzinie 14.00, a ostatnie po 22.00. Łącznie z walentynkowych atrakcji może skorzystać 161 par. Szczegóły na stronie Parku Śląskiego http://www.parkslaski.pl/

Dla tych, którzy nie będą chcieli zbyt szybko schodzić na ziemię, Planetarium Śląskie przygotowało kosmiczną opcję. 14 lutego o godzinie 17 odbędą się tam… „Walentynki na rockowo”. Chętni zakochani będą mogli poznać tajemnice spadających gwiazd, meteorów i meteorytów, a cały seans odbędzie się przy dźwiękach muzyki rockowej. 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.