Dziś on kierował Chorzowem. Dzięki mamie

Chorzowianin 2018-03-09 | Komentarzy: 0
Pragnąca zostać anonimowa mama wylicytowała w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość zarządzania przez jeden dzień miastem. Możliwość tę przekazała swojemu synowi, Kubie.
Dziś on kierował Chorzowem. Dzięki mamie

Z samego rana po Kubę podjechał prezydencki samochód z kierowcą, który zabrał nwego prezydenta do Urzędu Miasta w Chorzowie. Tam, w prezydenckim gabinecie, czekał na niego Andrzej Kotala, prezydent miasta.

– Kuba miał okazję poznać gabinet i życie prezydenta, sposób zarządzania miastem oraz nasze plany na przyszłość – wymienia Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

W ramach atrakcji, młody prezydent zwiedził z przewodnikiem gmach urzędu. Miał również okazję wziąć udział w tak zwanej „operatywce”. Jest to spotkanie, podczas którego prezydent oraz jego zastępcy dyskutują o bieżących wydarzeniach oraz planują kolejne kroki.

– To będzie doświadczenie na całe życie. Widziałem plany na rozwój miasta, przebudowę rynku. Będą tam miejsca, gdzie będzie można usiąść, odpocząć, więc wiele bym nie zmieniał – podsumowuje Kuba.

 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.