Dwa gole Zastawnika z Gruzją

Chorzowianin 2017-12-05 | Komentarzy: 0
Dwumecz z Gruzją to przedostatni sprawdzian przyszłorocznymi mistrzostwami Europy. We wtorkowym spotkaniu w Bełchatowie wystąpiło dwóch zawodników Cleareksu Chorzów. W środę rozegrany zostanie rewanż w Częstochowie.
Dwa gole Zastawnika z Gruzją

Na przełomie stycznia i lutego w Słowenii zostanie rozegrane futsalowe Euro. Po 17 latach na tę imprezę powróci reprezentacja Polski. Selekcjoner Błażej Korczyński dokonuje właśnie jednego z ostatnich przeglądów kadr, podczas grudniowego dwumeczu z Gruzją. W połowie stycznia Biało-Czerwoni mają jeszcze zagrać dwa spotkania z Brazylią, ale wówczas będzie już wybrana „14” na mistrzostwa Europy.

W pierwszym pojedynku z Gruzinami zagrali dwaj piłkarze Cleareksu Chorzów: Robert Gładczak i Mikołaj Zastawnik (wśród powołanych jest także Maciej Mizgajski, ale we wtorek nie pojawił się na boisku).

Z dobrej strony pokazał się Zastawnik, który strzelił dwa gole w krótkim odstępie czasu, odwracając wynik - z 0:1 na 2:1. Za moment jednak znów był remis.

Polacy rozstrzygnęli mecz w końcówce. Dwie bramki zdobył Sebastian Wojciechowski (także kiedyś występował w chorzowskim klubie), a drużyna Korczyńskiego zwyciężyła 4:2.

W środę zostanie rozegrany rewanż w Częstochowie (godz. 18, transmisja w SportKlubie).

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.